Termal Tatil Köyleri

Termal Tatil köyleri

Armutlu Tatil Köyü projesi

Yalova’nın Armutlu ilçesi Bozburun mevkiinde yer almaktadır. Tatil Köyü, ormanlarla kaplı deniz kıyısında 200,000 m2′lik bir arazi üzerindedir. Bu proje, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı termal tatil köyü niteliğindedir.Tesis tamamı deniz manzaralı 11 blok ve 1.686 daire olarak inşa edilmiştir. Dairelerin tamamında kaplıca suyu vardır. Proje 37092 adet devremülk kapasitesine sahiptir ve 2004 yılı, ilk yarısında hizmete girmiştir.Proje kapsamında aktivite olarak; 6 adet yüzme havuzu (açılıp kapanabilen dört adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, iki adet açık yüzme havuzu) su kaydırakları, plajlar, gokart, jet-sky, banana sörf, bowling salonu, internet kafe, futbol sahaları, basketbol ve voleybol sahaları,aile havuzu, kaplıca havuzu, fin hamamı, masaj, sauna, fitness center, 4×4 Atv, Lunapark ve Faytonlar bulunmaktadır.Ayrıca tesiste; alişveriş merkezi, market, kafeteryalar, restaurantlar, fastfood ve sağlık merkezi yer almaktadır.Her dairede şifalı kaplıca suyunun kullanılabildiği proje, termal turizm için de cazibe merkezi konumundadır. Tatil Köyünde yaz kış, günlük, yaklaşık 9.000 kişi konaklayabilmektedir.Projede belli başlı olarak şu birimler yer almaktadır: Devremülk blokları, alışveriş merkezi, sosyal tesisler, yüzme havuzları kompleksi, aquapark, deniz otobüsü iskelesi, restaurantlar, kabul binası, lunapark ve sağlık tesisi.

• Dairelerin tamamı deniz ve orman manzaralıdır.

• Dairelerde ücretsiz lig tv ve uydu yayını vardır.

• Bütün dairelerde, 24 saat şifalı kaplıca suyu vardır.

• Bütün dairelerde TTNET WİFİ internet erişimi vardır.

• Resepsiyonda giriş işleminizi yaparken, dairede konaklayacak bireylerin kimliklerini lütfen görevliye ibraz ediniz.

• Konaklama başlangıcında daire, görevli tarafından bir tutanak ile size teslim edilir. ve konaklama bitiminde tutanak ile teslim alınır.

• Çıkış işlemleri için; anahtar, akıllı kart, araç giriş kartı ve daire teslim tutanağının resepsiyona teslimi gerekir.

• Girişte sizden alınan depozito ücreti bir hasara sebep olmadığınız takdirde, daire anahtarının resepsiyona teslimi sırasında size iade edilir.

• Tatil köyüne, kuş, kedi, köpek v.b. evcil hayvan alınmamaktadır.

• Dairelere girişler 15:00’da başlar. Çıkışlar en son 12:00’da tamamlanır.

Anka ARMUTLU Termal Tatilköyü

İhtiyacınız Olan Her Şey Anka Armutlu Termal’ de… Sağlıklı ve huzurlu bir tatil ilkesiyle yola çıkarak konuklarının tatil süresince yaşamını kolaylaştıracak her ayrıntıyı düşünen ANKA YAPİ, sizin için ihtiyacınız olan her şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yaşam alanı oluşturuyor. Farklı zevklere hitap eden restoranları ile size yemek alternatifleri sunan ANKA TERMAL ARMUTLU‘da, çocuklarınız kreşte yeni arkadaşlarıyla oyun oynarken size eğlence merkezlerinin kapılarını açıyor. Mescidi ve ibadethane mekânları ile kültür merkezinde şiir dinletileri ve dia gösterileri takip edebilir, konferans salonunda düzenlenen seminerlere katılabilirsiniz. Her bloğun altındaki çamaşırhaneler ve tesis içi komşuluk ilişkilerinin gelişmesi ve dışarıdan gelen misafirlerin gün içerisinde ağırlanmasını amaçlayan lobiden faydalanabilirsiniz. 24 saat güvenlik hizmeti ile huzur ve güven veren ANKA TERMAL ARMUTLU da hafta içi ailenizi bırakıp, hafta sonları ailenizin yanına gelebilirsiniz,

Anka Armutlu Termal, Türkiye’ nin en değerli kaplıca suyu ile şifa dağıtıyor.

Devremülk evleri ve sosyal tesislerdeki kaplıca suyunun sıcaklığı ortalama 38 – 40 derece arasındadır.

Anka Armutlu Termal Sosyal Tesislerinde üyelerin kullanabileceği açık ve kapalı yüzme havuzları, açık ve kapalı özel aile havuzları, Türk hamamı ve saunalar, SPA merkezleri, fitness salonları, termal jakuziler, aquapark, konferans, okuma ve sinema salonları ile mescit, çocuk parkları, ATV ve bisiklet alanları, spor kompleksleri, restoranlar ve alışveriş merkezleri ile plaj alanları bulunmaktadır.

Türkiye’de Bir İlk,Açık Özel Aile Havuzları

Türkiye’de bir ilk olarak aileniz ile girebileceğiniz açık özel aile havuzları Anka Armutlu Termal’ de…

Rezervasyonlu olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar, kompleksteki diğer havuzlar gibi ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Ailece size özel olarak kullanabileceğiniz bu havuzlar da size özel güneşlenme mekânları oluşturulmuştur. Üstü açık ve kapalı olmak üzere misafirlerimize sunulmuş olan özel aile havuzlarında huzurlu ve mutlu bir tatilin keyfine varacaksınız.

Açık ve kapalı özel aile havuzları her bir kullanımda boşaltılıp temizlendikten sonra hijyenik olarak siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Özel aile havuzları aynı zamanda balneoterapi tedavilerinde doktor kontrolünde kullanılacaktır. Derecesi kişiye ve terapiye özel olarak ayarlanan bu havuzları kullanırken sağlık bulacak ve stresten arınacaksınız